Dwóch trenerów

Dwóch trenerów
  • Para trenerska ma  wpływ na większą dynamikę szkolenia. W czasie gdy jedne trener np. prowadzi wykład, drugi przygotowuje materiały pod kolejne ćwiczenie warsztatowe.
  • Przy dwóch trenerach grupa jest poddawana dokładniejszej obserwacji, co skutkuje lepszym reagowaniem na jej potrzeby. Trenerzy uzupełniając się, wykorzystują odmienne style narracji, zwiększają dynamikę procesu i mają lepszy wgląd w grupę.
  •  Dzięki temu indywidualny uczestnik otrzymuje więcej informacji zwrotnych ze strony prowadzących, a przez to skuteczniej zdobywa wiedzę i poszerza swoje kompetencje.
  • To wszystko sprawia, że proces dydaktyczny jest efektywniejszy oraz wzrasta jakość relacji trenerzy-uczestnicy szkolenia.
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: Projekt "Radomski Biznes III"

Kontakt

SKILLS FACTORY
ul. Idalińska 52 C
26 – 600 Radom

Email: info@skillsfactory.pl
Tel: 722 039 721

 
 
Dane przekazywane nam w związku z kontaktem będą wykorzystane wyłącznie w celu obsługi zapytania. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności
 

 

© 2013 Skills Factory
brain made by 813.pl


Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji Zamknij